DÁREK K OBJEDNÁVCE V HODNOTĚ NAD 750 KČ A DOPRAVA ZDARMA OD 1 200 Kč

Kdo se ukrývá za značkou CATALYNA?

Jmenuji se Katka Honsová a značku CATALYNA jsem založila již před několika lety. Začalo to studijní cestou do Dánska, kam jsem sice jela studovat něco úplně jiného, ale náhodou jsem se dostala k technice fusingu, nebo-li lehanému sklu. Byl to půlrok, který nakonec moji cestu profiloval více než jsem v té době tušila. 

 

Poté, co jsem se vrátila do Čech, pokračovala jsem ve studiu na Karlově Univerzitě a cestovala po Evropě. Po studiu jsem se ještě pracovně nějakou dobu hledala až jsem se nakonec minulý rok rozhodla, že se do té doby dosavadnímu koníčku budu věnovat na plný plyn. Nyní většinu svého času trávím rozvojem své značky a je to moje vášeň, která mě zcela naplňuje.

 

CATALYNA se soustředí na tři směry. V první řadě přináší další život lahvím, které jsou často opravdu krásné a něčím zajímavé, tak by bylo škoda je jen tak hodit do kontejneru. Můžou z nich vzniknout šperky a i interiérové doplňky jako například misky nebo svícny. Druhým směřem je tzv. freeze and fuse. Je to technika, kdy se prach ze skla smíchá s vodou a opatrně se vytvaruje do požadovaného tvaru, třeba listu monstery. Ten se nejprve zamrazí a až poté se dá do pece, kde vznikne finální kousek. Poslední mojí láskou je tzv. dichroické sklo, protože řekněme si upřímně, my ženy máme rády šperky výrazných barev, co se třpytí.

 

Rychle do e-shopu prozkoumat všechny kousky.